Podsumowanie sezonu 2019/2020

2020-10-07

Podczas rozgrywania pierwszych zawodów bowlingowych nowego cyklu zostały rozdane nagrody dla najlepszych zawodników zakończonego przedwcześnie z powodu pandemii poprzedniego sezonu.

W grupie pań najlepsza okazała się ponownie Natalia Redek (7 wygranych turniejów), drugą pozycję wywalczyła Agnieszka Górecka (1 zwycięstwo), natomiast podium dopełniła Ewa Pięcek.

Klasyfikację panów zdominował Krzysztof Lebioda, który doniósł 6 zwycięstw w  11 rozegranych zawodach. Drugą pozycję zajął Adrian Kobierecki (3 wygrane), podium dopełnił Grzegorz Smela.

Nowy sezon rozpoczęliśmy w pierwszą środę października, w planach mamy rozegranie łącznie 14 turniejów, rozgrywki zakończymy w kwietniu. Każde zmagania są otwarte dla wszystkich chętnych niezależnie od poziomu umiejętności i doświadczenia. Amatorskie rozgrywki to przede wszystkim dobra zabawa i rywalizacja fair play. Zapraszamy na najbliższe zawody – wtorek, 20 października o godz. 19:00.

Co mówią o nas?

poznaj opinię klientów
“Rewelacyjne miejsce na spędzenie aktywnie wolnego czasu z całą rodziną i przyjacółmi...”
“Sport i zabawa w jednym! Polecam odwiedzić najlepsze centrum sportu w Skierniewicach.”
“Świetne miejsce na wypad z kolegami po pracy. W dodatku atrakcyjnie cenowo!”